LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Capoeira Patrioje

Jau keli mėnesiai, kai jaunuoliai besilankantys jaunimo centre „Vartai“ ar savarankiškumo ugdymo centre „Kitaip“ ketvirtadieniais ketvirtą valandą susitinka ir kartu sportuoja, bendrauja  mokosi, būti atkakliais, siekti užsibrėžto tikslo, atranda, kad savo kūną ir veiksmus galima sąmoningai valdyti.

Visa tai vyksta nes kartą per savaitę susitinkame mokytis iš Brazilijos atkeliavusio nekontaktinio kovos meno – capoeiros. Capoeira tai ne vien kovos menas, bet ir galimybė lavinti savo kūną. Kartu su savimi šis kovos menas neša laisvės ir bendravimo su kitu, kito priėmimo ir pagarbos idėją. Capoeira tai ne vien fizinis tobulėjimas – tai galimybė susidurti su savo galimybių riba ir stengtis jas praplėsti, kas reikalauja kruopštaus ir planuojamo darbo bei atkaklumo. Dažnai tenka susidurti su savo baimėmis ir jas įveikti (dainuoti kai klauso kiti, judėti ir elgtis kitaip nei tai daro kiti).

Šiuo metu capoeira kiekvieną savaitę užsiiminėja septyni jaunuoliai. Labai visi laukiame atšylančių orų ir galimybės visiems kartu išeiti treniruotis į lauką.

 

 

"Kitaip" centras

Andrius

images.jpg (zoomed, 242x208)