LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Bibliotekų stovyklėlės

Norėdami stiprinti ryšį bendradarbiaujant su Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos padaliniais dalyvavome bibliotekų rengtose vaikų vasaros stovyklėlėse. Per vaikų užimtumą stengėmės, jog kuo didesnė žmonių dalis Kaune sužinotų apie VšĮ „Actio Catholica Patria“ veiklą bei vykdomą jaunimo garantijų iniciatyvos projektą „Atrask save“, nes vaikus dažnai atlydi suaugusieji, kurie itin domisi „iš kur esame“. Žinoma, niekad nepamirštame padalinti ir informacinių skrajučių ar plakatų.

Per aktyvius žaidimus užimant vaikus stiprinamas ryšys su bibliotekų darbuotojomis ir bendruomene, nes su jų pagalba ir bendradarbiavimu bibliotekose nuo rudens galėsime rengti projekto „Atrask save“ atvirus vakarus, į kuriuose kviesime 15 – 29 metų jaunuolius, kurie nedirba, nesimoko ir nėra registruoti darbo biržoje, susipažinti su dalyvavimo projekte galimybėmis. Taip pat šis bendradarbiavimas padeda sukurti bibliotekos, kaip reikšmingos institucijos jaunuolių gyvenime, vaidmenį, nes tai puiki erdvė būti, bendrauti, nuveikti.

Stovyklėlėse dalyvauta:

  • Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Berželio padalinyje, 2016.06.14.
  • Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Romainių padalinyje, 2016.06.28.
  • Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padalinyje, 2016.06.30.

 

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

 

Susisiekti su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis galite:

el. paštu: jgi.patria@gmail.com;

tel. nr. +370 631 43 310 - Lina; +370 655 80 534 - Giedrė;

daugiau informacijos: www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt.