LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Bendradarbiaukim kartu!

Kauno miesto JGI koordinatorės Justė ir Lina š.m. kovo 3d. vyko į Kauno taikomosios dailės mokyklą, kad galėtų pristatyti projektą „Atrask save“. Kadangi tuo metu mokiniams buvo baigiamojo darbo atsiskaitymas, todėl kartu jie galėjo pasiklausyti ir apie tai, kokias galimybes jie gali gauti, baigę mokyklą. JGI koordinatorės pristatė tiek galimybę ieškoti potencialių darbdavių, tiek išbandyti save savanorystėje, taip pat galimybes po projekto eiti į tęstinį projektą „Naujas startas“. Mokiniai susidomėjo projektu ir jo teikiamomis paslaugomis todėl buvo nuspręsta, jog su jais bus susisiekta po jų baigimo ir tuomet galėsime kartu surasti tolimesnį jų pasirinkimo kelią! Dėkojame Kauno taikomosios dailės mokyklai už galimybę bendradarbiauti ir pristatyti projektą „Atrask save“.

 

O Tu dar nežinai ką nori veikti? O galbūt šiuo metu nedirbi ir nesimokai bei nesi registruotas darbo biržoje? Ateik į projektą „Atrask save“! Projektas skirtas 14-29m. jaunuoliams, kurie nedirba, nesimoko ir nėra registruoti darbo biržoje.  Nori sužinoti daugiau apie projektą, o gal jame dalyvauti?

Susisiek su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis:

el. paštu: jgi.patria@gmail.com;

tel. nr. +370 631 43 310 - Lina; +370 655 80 534 - Giedrė; +370 633 46 057 Justė

daugiauinformacijos: www.jaunimogarantijos.lt www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt.

 

Projektą „Atrasksave“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

  

 

  

juosta.jpg (regular, 500x63)