LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Atviro jaunimo centro "VARTAI" Kalėdos!

   

                      Negūdų gruodžio 29 – osios vakarą, kai lauke nesnyguriavo baltos snaigės ir neūžė žiemiška pūga, AJC „Vartai“ savo jaukiose patalpėlėse šventė Kalėdas...

 

                      Kalėdos, dalykas rimtas, ypač kuomet savo debiutinį koncertą publikai dedikuoja jaunimo grupė Moskwich. Bet apie tai kiek vėliau. Susirinkę, pasitarę, visų pirma sugalvojome šventiškai pasipuošti. Tam buvo mestos visos vartininkų pajėgos: papuošta didžiulė eglės šaka, kuri, sumišusi su mandarinų, cinamono ir kakavos kvapais, erdvei suteikė mistišką Kalėdų jausmą, menininkė bei AJC savanorė Sigita paruošė savo darbų parodą, vartininkai papuošė erdves, atidarymui paruoštas baras „Zero“, koncertui pasipuošė grupės nariai, supakuotos dovanėlės, paruošti metų apdovanojimai, sudaryta programa ir...Prasidėjo.

 

                      Pradžioje sveikinimo žodį tarė „Vartų“ darbuotojai Indrė ir Edvinas, kurie tuo pačiu ir pateikė jaunimo centro metų veiklos įvertinimą bei išdalino „Vartų“ prisidėjėlių apdovanojimus. Iškilmingai paminėti metų drąsuoliai, tarptautiniai Europos savanoriai Alessandro ir Blagorodna, kurie ramų gyvenimą savose šalyse metams išdrįso iškeisti į nuotykius „Vartuose“, stropiausia keramikė Živilė, jaunimo centro padėjėjai Paulius, Sigita, Kristina, Sandra, Karolina, Žilvinas. Metų renginiais, kuriuose jaunuoliai aktyviai dalyvavo, išrinkti Muzikos diena, Kauno naktys, VolFest ir vasaros uždarymas dviračiais. Išrinktas ir metų žmogus. Kaip manote, kas juo galėjo tapti? O gi –Vartininkas. Žmogus, kuris 2011 – aisiais aktyviai dalyvavo veiklose, kartu kūrė ir laikėsi taisyklių, sveikinosi ir išsiplovė savo puodelius bei skatino tą daryti kitus. Ačiū ir valio jam!

 

                      Po rimtosios dalies sekė žaidimai, dovanėlių keitimasis, Kalėdinių laiškų dalybos ir debiutinis jaunimo grupės Moskwich koncertas. Jis, nors ir nebuvo anšlaginis, tačiau gerbėjų netrūko. Kam nepatinka punk-rock‘o muzika, tie galėjo vakaroti kitoje AJC erdvėje, kurioje veikė baras, gaminęs pasakiško skonio pieno kokteilius, bei grojo muzika.

 

                      Pasibaigus koncertui, susitvarkius ir išsišlavus patalpas, išsiplovus puodelius, visi, su naujomis viltimis ir naujomis svajonėmis išskubėjo namo pasitikti Naujųjų 2012 – ųjų metų.