LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

“Atviri vakarai” jau ir “Vitebsko” bibliotekoje!

“Atviri vakarai” jau ir “Vitebsko” bibliotekoje!

 

            Jaunimo garantijų iniciatyvos projektas „Atrask save“ suteikia galimybę jame dirbantiems vietos koordinatoriams kurti naujus metodus, erdves kaip ir kur pasiekti 15 – 29 metų nedirbančius, nesimokančius ir darbo biržoje neregistruotus jaunuolius. Dirbant su nemotyvuotu jaunimu svarbu rasti būdą būti pasiekiamiems. Suprasdami, jog ne visi jaunuoliai kartais turi nuolatinį bilietą arba pinigų atvykti iki atviro jaunimo centro „Vartai“, nusprendėme vykdyti mobilaus socialinio darbo formą – „Atvirus vakarus“ bibliotekų padaliniuose.

            Jau nuo 2016 metų rugsėjo mėnesio „Atvirus vakarus“ vykdėme Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos, Berželio padalinyje. Sulaukę didelio susidomėjimo jaunuolių tarpe bei iš jų pačių lūpų sklindančių teigiamų atsiliepimų nusprendėme, jog turime plėstis ir „Atvirus vakarus“ rengti ne vien Dainavos rajono jaunimui. Šią puikią idėją pasiūlėme ir „Vitebsko“ bibliotekai, kuri mielai bei entuziastingai priėmė mus po savo stogu ir padeda kviesti jaunuolius. Keletas „Atvirų vakarų“ jau įvyko, jaunuoliai, kad ir nedrąsiai, tačiau ateina. Tikimės sulaukti nemažo susidomėjimo, kas paskatintų nedirbančius, nesimokančius ir darbo biržoje neregistruotus jaunuolius surasti erdvę, kur jie galėtų būti, užmegzti pasitikėjimu grįstą santykį su jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatore ir sudalyvauti projekte „Atrask save“.

 

            Projektą „Atrasksave“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

 

Jeigu nori dalyvauti projekte, susisiek su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis:

el. paštu: jgi.patria@gmail.com;

tel. nr. +370 631 43 310 - Lina; +370 655 80 534 - Giedrė; +370 633 46 057 Justė

daugiauinformacijos: www.jaunimogarantijos.lt www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt.