LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Atviri vakarai - laikas būti kartu!

Antradieniais, nuo 14 iki 17 valandos, Patrioje – atviras vakaras jaunuoliams, į kurį nuo šiol kviečiame ir Jaunimo garantijos iniciatyvos projekto „Atrask save“ dalyvius.

Kas yra atviras vakaras? Tai laikas, kuomet kartu su projekto koordinatoriumi gali ne tik susitikti pasirašyti reikalingų dokumentų, tačiau taip pat užsiimti smagia veikla – kartu pasigaminti maisto, sužaisti stalo žaidimą, pasimokyti užsienio kalbos, nuspalvinti mandalas ar ką tik sugalvosi! Atviro vakaro metu tu tiesiog esi laukiamas. Toks, koks esi, taip, kaip būni. Čia visada surasi darbuotoją, su kuriuo gali pasikalbėti, aptarti rūpimus klausimus, išsiaiškinti neaiškius dalykus, ar tiesiog pabūti, išgerti arbatos... Buvimas kartu – tai dovana.

Į atvirus vakarus kviečiami ne tik projekto dalyviai, tačiau ir visi jauni žmonės, kuriems rūpi išgirsti apie projektą ar sužinoti apie kitas AC Patria veiklas!

large3.jpg (regular, 332x500)

Projektą „Atrasksave“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

 

juosta.jpg (zoomed, 500x63)

 

Susisiek su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis:

El.paštu: jgi.patria@gmail.com

Tel. nr.: +37063143310; +37065580534;

Daugiau informacijos: www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt