LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

"Atviras vakaras" Kauno m. savivaldybės V. Kudirkos viešosios bibliotekos, Berželio filiale

Siekdami viešinti jaunimo garantijų iniciatyvos projektą „Atrask save“ ir pritraukti jame dalyvauti kuo daugiau jaunuolių nuo 15 iki 29 metų, kurie nedirba, nesimoko ir nėra registruoti darbo biržoje norime būti kuo mobilesni. Jaunuoliai, kurie nei dirba, nei mokosi yra sunku sudominti ir prikviesti ateiti sužinoti apie projektą plačiau... Kaip sakoma: „jei Mahometas neina pas kalną, tai kalnas eina pas Mahometą“, tad norėdami pritraukti jaunimą, sudominti juos dalyvavimu projekte ir tiesiog turiningai užimti pradėjome bendradarbiavimą su Kauno miesto Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos padaliniais.

Rugsėjo 21-ąją dieną Kauno miesto Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos, Berželio padalinyje vykdėme „Atvirą vakarą“, kurio metu su susirinkusiais jaunuoliais žaidėme stalo žaidimus bei plepėjome įvairiomis jaunimui aktualiomis temomis. Ypatingai nustebino bendruomenių pareigūnų apsilankymas ir siūlymas ištiesti pagalbos ranką užimant jaunuolius tolimesniam bendradarbiavimui „Atviruose vakaruose“. Buvo labai smagu išgirsti, kad jaunuoliams patiko ši mūsų idėja rengti „Atvirus vakarus“ Kauno miesto Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos, Berželio padalinyje kas antrą trečiadienį nuo 16 iki 18 val. Puiku, kad galime pasiūlyti jaunuoliams galimybę būti išgirstiems, pavyzdžiui, jaunuoliai nusprendė, kad kitą „Atvirą vakarą“ norėtų žiūrėti filmą ir patys jį išsirinko.

Džiaugiamės, jog pačio pirmojo „Atviro vakaro“ metu pavyko atrasti jaunuolį, kuris susidomėjo projektu, nes šiuo metu nedirba, nesimoko ir nėra registruotas darbo biržoje.

 

 Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

 

Jeigu nori savanoriauti ir dalyvauti projekte susisiek su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis:

el. paštu: jgi.patria@gmail.com;

tel. nr. +370 631 43 310 - Lina; +370 655 80 534 - Giedrė;

daugiau informacijos: www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt.