LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

"Atrask save" iš pirmų akių

Sveiki, esu Justina prie JGI projekto koordinatorių būrio prisijungusi 2016 m. rugpjūčio pradžioje. Įsivažiuojant į JGI koordinatorės veiklą negalėjau nepastebėti, jog projektas – ambicingas, planuojami skaičiai – įspūdingi. Tačiau projektui administruoti sukurta apgalvota struktūra, apimanti, to paties tikslo siekiančias, su jaunimu dirbančias organizacijas, skatinanti jų bendradarbiavimą. Vis tik – iššūkių čia daug, o rodikliai – būna, ima sapnuotis. Dirbant tikrai reikia emocinio palaikymo, pasidalinimo tarp pačių koordinatorių. Smagu, kad apie tai taip pat buvo pagalvota projekto sumanytojų (sukurta tarpusavio palaikymo programa JGI koordinatoriams, patogūs tarpusavio komunikacijos būdai).

Apibendrindama savo poros mėnesių patirtį „Atrask save“ projekte, noriu priminti augimo psichologijos pradininko amerikiečio dr. Martino Selingmano žodžius: „Kiekvienam žmogui reikia keleto panašių dalykų: artimo ryšio, prasmingos veiklos ir žaismingumo“. Taigi, mano nuomone, didžiausia projekto stiprybė – šių trijų esminių aspektų dermė JGI koordinatorių darbo modelyje. Atidžios ir asmeniui pritaikytos konsultacijos, suteikiančios galimybę naujai pažvelgti į savo gebėjimus, atkreipti dėmesį į individualius norus patogiai įsitaisius oranžiniame sėdmaišyje, - jaukus startas dažnai kiek nusivylusiam ir nelabai kitų pagalba linkusiam bepatikėti jaunuoliui.

„Atrask save“ – gražus projektas. Tad jei pažįstate niekur nesimokantį, nedirbantį 15-29 metų jaunuolį, kviečiu pasiūlyti jam/ jai tapti projekto dalyviu!

 

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

 

Susisiek su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis:

El.paštu: jgi.patria@gmail.com

Tel. nr.: +37063143310; +37065580534; +37063346057; +37063176103

Daugiau informacijos: www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt

 

 

juosta.jpg (zoomed, 500x63)vartu_logoo.jpg (mini, 61x58)