LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

"Atrask save" Akropolyje: nuo skrajutės iki asmeninių istorijų

Darganotą žiemos popietę Kauno miesto Jaunimo garantijų iniciatyvų projekto koordinatorės Justinos darbo vieta kelioms valandoms tapo AKROPOLIO prekybos centras. Prie pat vieno pagrindinių (Griunvaldo) įėjimo pastatytas ryškus informacinis stendas traukė įvairaus amžiaus praeivių akį, o daugiau papasakoti apie patį projektą ir atsakyti į kylančius klausimus pasiruošusi koordinatorė nestokojo besidominčių apie ką ši iniciatyva ir kuo ji gali būti naudinga sutiktam praeiviui. “Ar tinka mano anūkei, ji kaip tik išėjo iš darbo?, “Mes tik grįžome iš užsienio ir dar nesame užsiregistravusios Lietuvoje”, “O, gal mano broliui čia tiktų? Jis tik baigė mokslus, jam 24m.”, “O kaip, manot, padavėju dirbti tikrai gėdinga? Man patinka tai, bet kiti sako, kad čia ne darbas..”. Tokiais ir panašiais klausimais kalbėjomės čia pat, netoli prie eskalatoriaus į antrą aukštą. Kai kurie pokalbiai priminė savęs paieškas čia ir dabar bei dar kartą patvirtino, atrodo, jau žinomą faktą, - jaunų žmonių, kiek pasimetusių, kuo norėtų būti ar ką daryti, kad tai pasiektų, yra ir jų galima rasti visur.     

dsc_1141.jpg (regular, 500x331)      dsc_1187.jpg (regular, 500x303)

Šio viešinimo renginio metu buvo išdalinta apie 200 “Atrask save” skajučių, įvyko keliolika pokalbių, jaunuolius ar/ ir jų artimuosius dominančiomis temomis, susitarta dėl keleto susitikimų dėl tolesnio įsitraukimo į projektą.

Kauno miesto „Atrask save“ koordinatorės dėkoja Kauno apskr. VPK Kauno r. bendruomenės pareigūnams už sklandų ir geranorišką bendradarbiavimą bei jų kvietimą prisijungti prie viešinimo akcijos AKROPOLYJE! Planuose - daugiau panašių viešinimo rengiių kitose patraukliose bei aktyviai lankomose vietose.

dsc_1203.jpg (regular, 500x331)   dsc_1190.jpg (regular, 500x331)

 

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

 

Jeigu nori dalyvauti projekte susisiek su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis:

el. paštu: jgi.patria@gmail.com;

tel. nr. +370 631 43 310 - Lina; +370 655 80 534 - Giedrė;

daugiau informacijos: www.jaunimogarantijos.lt www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt.

 

juosta.jpg (regular, 500x63)