LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Atrask save?

Jaunimo garantijų iniciatyvos projektas „Atrask save“ juda pirmyn! Kviečiame jaunuolius, kurie nori skirti laiko savęs pažinimui ir atrasti sau tinkamiausią darbo vietą, švietimo įstaigą ar atlikti kokybišką praktiką.

Siekdami kuo geresnės veiklų kokybės jauniems žmonėms ir toliau stipriname tarpžinybinį bendradarbiavimą. Šį mėnesį susitikome su merginų ir vaikinų socializacijos centro atstovais aptarti bendrų galimybių, toliau bendradarbiaujame su seniūnijų socialiniais darbuotojais. Džiaugiamės bendradarbiavimu su Kauno miesto Vinco Kudirkos viešąją biblioteka, kuri itin noriai skleidžia žinią apie vykdomą projektą savo padaliniuose, esančiuose kiekviename Kauno miesto rajone. Kartu planuojame veiklas su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu – tikime, kad netolimoje ateityje galėsime pasiūlyti įdomių ir kompleksinių veiklų Kauno miesto jaunuoliams. Nepamirštame ir Kauno rajono koordinatorių – aktyviai bendraujame ir dalinamės gerąja patirtimi siekdami tiek stiprinti bendrą projekto kokybę, tiek abipusį bendradarbiavimą.

Gali būti, kad mokymasis tampa įdomesnis ir linksmesnis būnant bendraamžių grupėje.  Tad kartu su individualiomis konsultacijomis siūlome ir grupines veiklas atvirame jaunimo centre „Vartai“, kur jaunuoliai gali prisijungti prie siūlomų veiklų ar tiesiog mokytis per santykį su darbuotojais ir kitais centro lankytojais saugioje aplinkoje. Taip pat nuo balandžio mėnesio pradėsime rengti atvirus vakarus, kur jauni žmonės galės susipažinti, kartu dalyvauti įvairiuose grupinėse veiklose ar tiesiog pabūti kartu prie arbatos puodeliu ir pasidalinti savo istorijomis.

Projektą „Atrasksave“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

image3.jpg (regular, 500x375)

Nuotraukoje: Kauno centro bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis(kairėje), Kauno miesto JGI koordinatorės (iš kairės) Lina, Vaida, Asta,  Kauno rajono JGI koordinatorius Tadas. 

 

Susisiek su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis:

El.paštu: jgi.patria@gmail.com

Tel. nr.: +37063143310; +37065580534; +37063346057; +37063176103

Daugiau informacijos: www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt

 

logai1.jpg (regular, 500x63)