LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

„AtiDARYTuvių“ ypatumai

Gruodžio 5 – ąją visame pasaulyje minima tarptautinė savanorių diena. Šią dieną paminėti nusprendė ir A. C. Patria Kaune, surengusi „AtiDARYTuves“ –  renginį, kuriame dalyvavo įvairių organizacijų atstovai, vietiniai bei tarptautiniai savanoriai ir žmonės, kurie norėjo artimiau susipažinti su savanoryste.

Renginio metu buvo apžvelgta A. C. Patrios istorija, šventės svečiai buvo supažindinti su A. C. Patrios centrų veikla bei internetinės svetainės atnaujinimu, galėjo išvysti savanorių pasirodymus. Po oficialiosios dalies vyko aukcionas, kur buvo galima įsigyti originalių daiktų, pradedant lauko akmeniu ir baigiant guminiais botais. Viso to pradinė kaina buvo vos 0. 10 Lt.  Taip pat vyko viktorina su pikantiškais prizais, kur buvo galima laimėti pasivažinėjimą rogutėmis Kauno senamiesčiu, romantišką pasisėdėjimą su A. C. Patrios darbuotoju Žilvinu ir begalę kitų išradingų prizų. Visiems savanoriams labai netikėtas renginio fragmentas buvo apdovanojimai, kur kiekvienas savanoris buvo apdovanotas už ryžtą ir iniciatyvą padėti be materialaus atlygio.

Renginio metu pasižymėjo A. C. Patrios savanoriai. Tarptautiniai savanoriai plakė egzotiškus kokteilius iš limonadų ir šulčių. Vietiniai savanoriai prisidėjo vaišindami svečius karšta arbata, kuri šildė sužvarbusius žmones,  ir naminiais pyragais, keptais A. C. Patrios darbuotojų. Programos metu vietiniams savanoriams kilo idėja išeiti į gatvę su skaniaisiais pyragais ir informuoti Kauno senamiestyje tuo metu buvusius žmones apie savanorystę.

„AtiDARYTuves“ vainikavo įspūdingas grupės „Liūdni slibinai“ koncertas, kuriam niekas neliko abejingas.

Šeštadienio, Gruodžio 04d. žiemos šaltį įveikė karšta arbata, gera nuotaika, gausus susirinkusiųjų būrys ir įspūdingi pasirodymai.

 

Savanoriai Simonas, Dalia ir Laura.