LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Apie mus merginas…

Atvirame jaunimo centre “Vartai” sujudimas: kiekvieną antradienį nuo 17.00 val. visi Vartų vaikinai yra paprašomi apleisti mažąją jaunimo centro patalpą, kurioje „kažką slaptai“ aptarinėja merginos. Tačiau norėdami praskleisti šį nežinomybės šydą norime pasidalinti kas ir apie ką ten viskas vyksta...

 

O vyksta antradieniais merginų grupės susitikimai „Apie mus merginas...“. Kartu su Vartų panelėmis diskutuoja ir įvairius klausimus gliaudo AJC socialinė darbuotoja Kristina ir savanorė - psichologė Simona. Šių užsiėmimų tikslas – stiprinti merginų savivoką ir pasitikėjimą savimi, išryškinti merginų gerąsias puses bei atskleisti jų stiprybes.

Susitikimų metu bus apžvelgiamos ir analizuojamos įvarios perspektyvos ir situacijos: nuo filmų ir žurnalų viršelių iki asmeninės patirties ir pasidalinimų, diskutuojama bendrai ir grupelėse, fantazuojama bei atliekamos įvairios kūrybinės užduotys. Pagrindinės temos, kurios bus paliestos užsiėmimų metu:

  • - Darbas ir pinigai

- Mokykla

- Sveikata ir sveikas gyvenimo būdas

- Įvairūs išgyvenimai

- Idealai

- Stereotipai

- Jausmai

- Žmonių santykiai

- Merginų priespauda

- Išvaizda ir įvaizdis

- Draugystė ir pan.

Planuojama, jog šie užsiėmimai jaunimo centre vyks iki balandžio pabaigos, o užbaigsime užsiėmimus merginoms surengta fotosesija, bei nuotraukų pasidalinimu atsiminimui. Taigi, vis dar laukiame naujai prisijungiančių merginų. Ir primename, jog susitikimai vyksta kiekvieną antradienį AJC “Vartai” nuo 17.00 iki 19.00 val.

merginos.jpg (regular, 403x500)