LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

„Alkanas vaikas mokytis negalvoja!”

„Alkanas vaikas mokytis negalvoja!”

 

Antradienis, 24 rugpjūčio 2010

 

alkanas-negalvoja.jpg (regular, 449x337)


2010 m. liepos mėn. „A.C. Patria“ prasidėjo naujas projektas, kurį  finansuoja VšĮ „Humana People To People Baltic“ (HPPB). Projekto idėja – vaikams, turintiems mažiau galimybių suteikti papildomą maitinimą vasarą, padėti vaikams ugdyti socialinius įgūdžius, suteikti galimybę ir patiems vaikams išmokti gaminti maistą. Iš projektui skirtos paramos, dalį pinigų skyrėme virtuvėlės įrengimui (baldams), virtuvės įrankiams įsigyti.

 

Prieš pradedant projektą subūrėme 7 savanorių komandą ir pradėjome ruoštis projekto pradžiai. Šio projekto temos idėja buvo –  „Atostogaukime keliaudami“. Kiekvienos dienos tema skirta vienai šaliai. Tą dieną gaminame tos šalies tradicinį patiekalą, supažindiname su kultūra.  Taip pat organizuojame vaikams aktyvias, kūrybines veiklas.

 

Vaikai (7 – 12 metų), dalyvaujantys šiame projekte yra iš vaikų dienos centro „Užuovėja“, iš itin vargingų šeimų, kurie dažnai neturi galimybės pavalgyti. Vaikų skaičius nuo projekto pradžios labai kito.

Projektas jau įsibėgėjo. Pastebėjome, kad vis daugiau vaikų prisijungia prie projekto organizuojamo maitinimo ir veiklos. Vaikai džiaugiasi, galėdami ne tik patys gaminti maistą, bet ir dalyvauti mūsų organizuojamose kūrybinėse veiklose.

 

iki.jpg (regular, 449x337)


Daugiau...

Kitaip Velykos ir futbolo viščiukai