LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

AJC „Vartai“ pristato: muzikos grupė „MOSKWICH“!

Jaunimo centre “Vartai” susikūrė nauja muzikos grupė pavadinimu “Moskwich”. Šią grupę sudaro keturi jauni vyrukai, kurie pasiruošę mus pradžiuginti savo kuriama muzika. Kol kas nedaugelis žmonių žino apie šią grupę todėl mes nusprendėm, jog interviu visai padėtų paskleisti gerąją žinią apie naujos, jaunos, ambicingos vaikinukų grupės pradžių pradžią. Tad, pradedam.

 

AJC:  Kaip, kada ir kodėl atėjote į  Atvirą Jaunimo Centrą “Vartai”?
Moskwich: Vieną šaltą ir gūdų žiemos vakarą, sušalę pankai mus atvedė į šiltą ir jaukų AJC rūsį (sušalę pankai pabėgo, Moskwich liko).

AJC: O kas atvedė jus į muzikos pasaulį?
Moskwich:  Į muzikos pasaulį mus atvedė tas neįtikėtinai geras jausmas, kai paimi muzikos instrumentą į rankas, pradedi groti ir po kiek laiko pamatai, jog jau esi ne vienas, šalia tavęs groja kiti, kurie taip pat pamato, jog jau yra nebe vieni. Tai tarsi visus sujungia.

AJC:  Kada gimė idėja sukuti grupę ir kodėl?
Moskwich: Kaip šiandien prisimenam, jog idėja kilo vasaros pirmą dieną pikniko metu (ilgai, uoj ilgai, net kelis mėnesius brandinta idėja kūną įgavo 2011 – ųjų metų rudens pabaigoje).

AJC:  Sudedamosios grupės dalys?
Moskwich:  Ax2+O+G (Suprask: Andrius Shavo, Augustas, Olegas, Giorgij Goša)).

AJC:  Ką grojat?
Moskwich:  Daugiausia eksperimentinę muziką. Esam įkvėpti punk rock‘o ir psichodelinės muzikos (kai Moskwich talkina kviestinė žvaigždė Flintas, tuomet dar ir nuostabus bliuzas pavyksta). 

AJC:  Kodėl „Moskwich“?
Moskwich:  Nes mes seni, surūdiję bet vis dar pavarom (dėl pavarymo neabejojam, bet, dėl senatvės paliekam klausimą atvirą).

AJC:  Ką per savo egzistavimą jau spėjot nuveikti?
Moskwich: Uoj, nei daug nei mažai, bet pradžia gera, o tai jau pusė darbo. Jau spėjom sukurti keletą dainų, suartėti ir susibendrauti vieni su kitais bei nuskristi penkis kartus į  Mėnulį (tikimės, jog kita stotelė bus Venera, iš kurios naują grupės narę parsivešit J)

AJC:  Albumai ir koncertai?
Moskwich:  Kol kas albumui nėra pinigu, o pirmasis koncertas nusimato Gruodžio 29 d. AJC „Vartai“ Kalėdinio vakarėlio metu (debiutinis koncertas tikrai įvyko ir tikrai tris kart Valio! Kas nebuvot ir nematėt, sekit naujienas ir būtinai sudalyvaukit antrajame)

AJC:  Sunkumai ir lengvumai?
Moskwich: Sunkiausia dėl įrangos ir lėšų trukumo, tačiau sukamės kaip išmanom. Labai gerai, kad nereikia mokėti už patalpas, kuriose galim repetuoti.

AJC:  Kokie Jūsų ateities planai?
Moskwich:  Sukurti daugiau naujų dainų bei padaryti turą po Lietuvą (o taip, jūs kurkite dainas, ruoškite programą, na, o AJC jau tikrai pasistengs pasirūpinti turu po kitus Lietuvos jaunimo centrus)

AJC:  Kas jus dieja su Rusija (nostalgija rusiškiems Moskwich automobiliams)?
Moskwich:  Goša ir Olis.

AJC:  Kokios „Moskwich“ spalvos? Kodėl ne zaporožietis?
Moskwich:  Geltona, raudona, juoda, ruda. Moskwich labiau transkontinentaliai (bandėm google‘int ką tai reiškia, tai supratom tik, kad Moskwich daugiau ir dažniau keliavo po žemynus) pažengęs negu zaporožietis.


AJC:  Na ir pabaigai - ko drįstumėt palinkėt AJC „Vartai“ lankytojams?
Moskwich: Gerai praleist laiką ir, kad prisidėtų prie ten vykstančios veiklos.

 

Tad, mergaitės ir berniukai, klausykit jaunųjų talentų palinkėjimų, jų kuriamos muzikos ir visada atsiminkit, kad AJC „Vartuose“ galite rasti būgnus, gitaras, afrikietiškus būgnelius, dūdelę ir daug bendraminčių, pasiryžusių, su jumis pamuzikuoti J

 

Sekti naujienas apie grupę Moskwich galite socialiniame tinklapyje facebook:

http://www.facebook.com/pages/Moskwich/239273996115718

 

 

 

Moskwich kalbino AJC žurnalistė Neringa.

 

 

moskwich.jpg (regular, 500x281)  moskwich.foto.jpg (regular, 500x281)