LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

AJC Vartai laukia svečių iš Norvegijos

Dar praeitais metais viename iš kontaktų mezgimo seminarų A.C.Patria susipažino su žmonėmis dirbančais su jaunimu Norvegijoje. Po labai įdomių pranešimų ir diskusijų, mūsų ir su jaunimu dirbančių norvegų keliai taip atrodo ir išsiskyrė..Tačiau panašu, jog išsiskyrė ne ilgam, kadangi radosi proga ir vėl susitikti. Tik šį kartą Norvegijos jaunimo centrų asociacijos vadovas (kuris yra ir profesionalus muzikantas) į Kauną sugrįžta „apsiginklavęs“ ne tik savo žiniomis ir pranešimais, tačiau atsiveža ir sunkiąją artileriją: visą krūvą muzikos instrumentų (elektrinius būgnus, gitaras, stiprintuvus ir pan.), muzikos įrašymo įrangą bei cirko artistų trenerių komandą.

Labai džiugu tai, kad užsimezgusi draugystė tęsiasi ir vėl lankydamiesi Lietuvoje, bičiuliai lankydamiesi mūsų šalyje ir mieste, neaplenks ir atviro jaunimo centro „Vartai“. Jau ateinančią savaitę, iškart po Nepriklausomybės atkūrimo dienos,  yra planuojami trijų dienų muzikos įrašymo užsiėmimai jaunuoliams.

Pirmoji diena. Trečiadienis (kovo 12 d.), 16.00 -19.00 val.

Profesionalios įrangos (Pro Tools) naudojimas ir įrašymo technikos

 

Antroji diena. Ketvirtadienis (kovo 13 d.), 16.00 -19.00 val.

Įrašymo technikos ir miksavimas

 

Trečioji diena.Penktadienis (kovo 14 d.), 16.00 -19.00 val.

Miksavimas ir muzikos valdymas

 

O ką gi veiks likusi komandos dalis? Cirko artistai? Ogi visas dienas jie lankysis vaikų dienos centruose, kur mokys vaikus įvairių triukų, žongliravimo pagrindų ir pan. Ši komanda taip pat neaplenks ir Vartų, - visus norinčius nors kiek pramokti juggl‘inti, pakvies į užsiėmimus penktadienį.

 

Taigi, su nekantrumu laukiame svečių apsilankymo ir kviečiame visus jaunuolius aktyviai dalyvauti ir pasinaudoti tokia nekasdiene proga bei galimybe išmokti kažko nauja ir įdomaus.

muzika.jpg (regular, 500x409)