LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

AJC "Vartai" kovo mėnesio vertinimas

Kiekvieno mėnesio pabaigoje AJC „Vartai" lankytojai ir darbuotojai vertinta tai, kas vyko jaunimo centre. Skaitydami jaunuolių praeito mėnesio AJC „Vartai“ vertinimus, norime sureaguoti į tai, kas Jiems patiko ir kas nelabai. Taigi šį kartą į Vartininkus kreipiasi mūsų praktikantas iš Vokietijos - Tilman.

 

Hello Vartaianos!

- We have been reading your ideas and opinions about last month events. Reacting to that we’ll try to:

- Make sure that the Drum Lessons are open and available for everyone who wants to play on Wednesdays and Fridays 3 to 5!

- Involve you in deciding what Movies we will show you! We will give you movies to choose from, just check Patria’s facebook!

Our Martins is going to fix the microphone to ensure that you can sing your songs in Karaoke and the audience can listen you without interruptions or technical problems!

It’s summer! So now we can start to play football in Santaka on Wednesdays! Tilman will go with you!

Karolis will continue to help you with the Cooking, so you can learn more recipes and also show your recipes to the others!

Your rhetoric skills keep growing during Mafia so you are able to win any arguments in your future life.

If you want to communicate with deaf, just come to the Gesture Course, Agne invited people who you can get to know and practice your skills! Please come regularly otherwise there will be no progress ;)

We are happy that almost all of you liked the Concerts; we will try to organize more of them.

Who likes Cleaning? No one? False! Some of you liked to help us to clean Vartai in and outsides. We are very happy about that and looking forward to see you on the next cleaning day;)

If you have more ideas for us just tell one of the team, we are there for you!

Tilman

 

Tiems, kuriems lengviau skaityti lietuviškai, pateikiame lietuvišką ir kiek papildytą variantą: 

 

- Primename, kad Būgnų pamokos yra atviros ir prieinamos visiems, kurie nori groti antradieniais ir penktadieniais nuo 3 iki 5 val.!
 

Norimus kartu žiūrėti filmus galite išsirinkti patys! Tiesiog pasirinkite filmą iš mūsų Facebook‘e skelbiamo sąrašo ir balsuokite už tą, kurį norėtumėte matyt Vartuose!

 

Martins jau prižadėjo sutvarkyti laidus ir mokrofoną, taigi Karaoke dainuoti ir klausyti galėsite be jokių techninių kliūčių ar nesklandumų!

 

Pagaliau atšilo! O ir fulbolas Jums patinka, taigi trečiadieniais Santakoje žaisime futbolą kartu su Tilman!

 

Praktikantas Karolis ir toliau gamina su Jumis Maisto Klube, taigi jis labai laukia naujų receptų, kuriuos norėtumėte išbandyti. Sąrašiukas, į kurį galite užrašyti norimus išbandyti patiekalus, kabo Vartuose ant durų!

 

Pastebėjome, jog Jūsų retoriniai gebėjimai vis gerėja Jūsų pamėgto Mafijos žaidimų metu, taigi tęsime šį Jūsų taip mėgstamą užsiėmimą!

 

Taip pat, pastebėjome, jog pradėjote niurnėti, jog gestų pamokos nebe tokios įdomios. Taigi, Agnė į savo pamokas pakvietė kurčiųjų, su kuriais galėsite pasipraktikuoti savo turimus gestų kalbos įgūdžius bei pradėsime mokytis dainuoti gestais! Be to, norime pastebėti, jog kuo reguliariau lankotės, tuo daugiau galite išmokti!

 

Jums labai patinka vartuose vykstantys koncertai. Puiku, siūlykite idėjų, organizuokime kartu ir jų bus dar daugiau.

 

Ir dar apie tvarkymąsi... kam patinka tvarkytis? Niekam? O va ir netiesa. Džiaugiamės, jog randasi tų, kuriems patinka mūsų Tvarkadieniai paskutinę mėnesio Vartų darbo dieną. Taigi, labai laukiame Jūsų visų tą dieną Vartuose. Mūsų daugiau – susitvarkome greičiau!

 

Taip pat pastebėjome, jog labai teigiamai vertinate užsieniečių apsilankymus Vartuose. Taigi, prašysim Martins ir kitų Patrios EVS savanorių organizuoti dar kokį nors kultūrinį užsieniečių vakarą pas mus. Ir galime pasidalinti tuo, jog labiausiai tikėtina, jog artimiausiu metu sulauksime svečių iš Pietų šalių.

 

Vartuose buvome surengę nedidelį trumpalaikių savanoriavimų užsienyje projektų pristatymą, tačiau dauguma pristatymo dalyvių neatitiko amžiaus cenzo. Taigi, sąrašas su galimomis savanoriavimo vietomis kabo Vartuose, be to jau daug ką informavome asmeniškai. O tie, su kuriais apie tai jau kalbėjome, raginame greičiau apsisręsti!

 

Tiesa, kaip visada buvo išreikštas noras, jog būtų pratęstas „Vartų“ darbo laikas, grindžiant kitų centrų darbo laiku, vasara ir panašiai. Tačiau ilginti darbo laiko galimybės kol kas tikrai nėra. Ir ne tik dėl to, jog vis dar stokojame finansavimo mūsų atviram jaunimo centrui, bet ir dėl to, jog tokį darbo laiką pasirinkome ne atsitiktinai: dar paliekame laiko Jums grįžus po „Vartų“ namo paruošti namų darbus (tiems, kas mokosi), pabendrauti su artimaisiais, pasiruošti kitos dienos darbams, susitvarkyti kambarį ir pan. Panašiems reikalams savo vakarą pasiliekame ir mes – darbuotojai. Jei atsakymas neįtikino – galime apie tai pasikalbėti asmeniškai ;)

 

Kol kas tiek reakcijų į Jūsų norus pageidavimus ir vertinimus. Jei turite kokių nors naujų idėjų, nusiskundimų ar pageidavimų – pasidalinkite jais su kuo nors iš mūsų darbuotojų-praktikantų-savanorių komandos! 

 

kovo.jpg (regular, 500x375)