LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

AJC "Vartai" bendradarbiavimas su Centro Policijos nuovada

2013 m. vasario 2 d. AJC „Vartai“ socialinė darbuotoja Kristina lankėsi Kauno Centro policijos nuovadoje, kur kartu su specialistėmis Rasa Petrusevičiūte ir Lilija Žukaite aptarė galimą bendradarbiavimą 2013 metais.

 

Susitikimo metu taip pat trumpai pasidalinta tuo, kaip mums sekasi, kuo gyvena jaunimas bei su kokiomis problemomis susiduria: patyčios mokykloje ir internete, interneto daroma įtaka jaunuoliams, aptarti prevencijos klausimai ir pan. Taip pat pasidalinta tuo, jog „A.C.Patria“ 2013 metais planuoja pradėti teikti minimalios priežiūros paslaugas.

 

Susitikimas buvo išties turiningas ir produktyvus, kadangi ne tik suplanuotos galimos ateinančių metų veiklos kartu, bet ir sutartas artimiausias susitikimas su jaunuoliais Centro policijos komisariate vasario 13 d., kurio metu policininkės ne tik aprodys patį komisariatą ir supažindins AJC „Vartai“ jaunimą su policijos darbu iš arčiau, bet ir atsakys į jaunuoliams rūpimus klausimus. Tokiu būdu AJC „Vartai“ pradeda veiklų ciklą, kurių metu jaunuoliai bus supažindinami su įvairių profesijų atstovais ir įvairiomis specialybėmis iš arčiau. 

 

Susitikimo metu taip pat sutarta artimiau bendradarbiauti vykdant įvairias prevencines programas, pradedant tuo, jog Policijos atstovės pakvietė AJC „Vartai“ jaunimą svečių teisėmis dalyvauti prevenciniame projekte „Nebūk abejingas patyčioms“ ir sukurti trumpametražį filmą prieš patyčias, kuris bus rodomas kino teatre „Forum Cinemas“ Kaune.

 

policija-logo-300x297.jpg (thumb, 160x158)