LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

A.C. Patria džiaugiasi praūžusiomis atvirų durų dienomis

Praėjusią savaitę A.C.Patriai teko pagyventi netradiciniu ritmu - net dvi dienas organizacijos naujųjų namų durys buvo plačiai atvertos jaunuoliams ir organizacijos partneriams.

Ketvirtadienį Patria darbuotojai netikėtai pavirto mistinio žaidimo, Patria Age, herojais ir kvietė jaunuolius į pagalbą bandant atgauti organizacijos vėliavą, kurią piktieji elfai sudraskė į dalis ir išnešiojo po visą pasakų pasaulį, tądien įsikūrusį naujuosiuose A.C.Patria namuose. Užduotis nebuvo lengva, kadangi norint atgauti vėliavos dalis, jaunuoliai turėjo išlaikyti Patria Age veikėjų išbandymus: pademonstruoti savo meninius gebėjimus, aštrų protą, gyvenimišką patirtį bei, žinoma, nepriekaištingas žinias apie A.C.Patria veiklą. Kaip ir reikėjo tikėtis, jaunuoliai puikiai susidorojo su užduotimis ir atgavo nugvelbtą vėliavą. Pasakų pasauliu trumpam pavirtusi organizacija grįžo į senąsias vėžes ir džiaugėsi jaunuolių sėkme prie kartu gamintų pietų stalo ir karštos arbatos.

Įspūdžiams dar neatslūgus ir jaunuolių klegesiui dar aidint Patria kambariuose, kitą dieną iš pat ryto darbuotojai jau buvo pasiruošę organizacijos partnerių vizitui. Kitų su jaunimų dirbančių organizacijų bei įstaigų atsovai su šypsenomis veiduose klausėsi pasakojimų apie A.C. Patria veiklą ir juokavo, jog jautėsi lyg namie, gerų bičiulių rate. Prie tokios atmosferos nemažai, tikriausiai, prisidėjo ir organizacijos katinas Patrikas, patogiai įsitaisęs pačioje matomiausioje vietoje, savo murkimu skleisdamas pozityvumo bangas. Partnerių dienos kertinis elementas buvo diskusija darbo grupėse, kur kiekvienas iš A.C. Patria centrų siūlė po aktualią temą. Pagal savo veiklos pobūdį arba asmeninius interesus patys pasirinkę, kurioje grupėje dalyvauti, svečiai aktyviai diskutavo ir netgi tą pačią dieną inicijavo kai kurių aptartų problemų sprendimų pradžią. Patria darbuotojai nepaprastai džiaugėsi tokia darbo grupių sėkme ir pasižadėjo panašių renginių ir ateityje. Dienos rezultatai buvo aptarti, tradiciškai, prie puodelio arbatos :)


A.C. Patria dėkoja visiems susirinkusiems ir sako: iki pasimatymo kitą kartą!