LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Veikla, kur atsiranda vidinis pasitenkinimas

maltieciu-sriuba-66082230.jpg (regular, 300x188)

Gruodžio penktąją, tarptautinę savanorių dieną už ekonominę ir socialinę plėtrą, VšĮ „Actio Catholica Patria“ savanorių koordinatorė Almanė Pakrijauskaitė „Žinių radijui“ sakė, kad savanorystės nauda yra visapusiška.


„Tai yra ne tik įrašas savo gyvenimo aprašyme, bet kartu ir galimybė patobulinti savo kompetencijas, įgyti naujas, praplėsti akiratį, susitikti daug žmonių ir daug kitų dalykų, kurie įeina į pačią savanorystę“, - laidoje „Ryto espresso“ sakė A. Pakrijauskaitė.

Pasak jos, pagrindinis dalykas, kurį žmonės sieja su savanoryste – tai gerų darbų darymas. Ji taip pat pastebi, kad savanorystė apima labai plačią sritį:

„Tai gali būti geras darbas ir senam žmogui, geras darbas ir vaikui, kuris gyvena globos namuose, geras darbas tam pačiam gyvūnui, kurį žmonės labai myli, tai gali būti kultūrinė sritis, švietėjiška veikla“, - sakė A. Pakrijauskaitė.

Jos teigimu, kai žmogus padeda vargstančiajam, atsiranda didesnis vidinis pasitenkinimas:

„Tai, ką aš turiu, galiu pasidalinti, turiu laiko, gyvenu gerai, esu laiminga, tai tada noriu tuo gėriu dalintis ir su kitais. Yra glaudus ryšys tarp savanorystės ir pagalbos, kurios jiems reikia“, - sakė ji.

Visą laidos „Ryto espresso“ įrašą klausykite ČIA.


http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/veikla-kur-atsiranda-vidinis-pasitenkinimas.d?id=66588876#ixzz3Q0nfUuQP