LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Komanda

Indrė Medzevičienė
Visa komanda

Indrė Medzevičienė

Europos solidarumo korpuso projektų siuntimo koordinatorė

esk.patria@gmail.com ,  +370 600 19550 arba +370 670 05103

 

Apie Europos savanorių tarnybą pirmą kartą išgirdau 2006 metais, tuo metu užsiiminėjau vietinių iniciatyvų projektais pagal programą „Youth“, buvau aktyvistė jaunimo politikos Lietuvoje klausimais,  savanoriavau nacionalinio lygmens renginiuose bei festivaliuose, vaidinau jaunimo teatre. Studijuodama menotyrą tiesiau savanoriškos veiklos sparnus link kultūros- kino, šokio, teatro festivaliai. Įgijusi bakalauro laipsnį pagaliau įgyvendinau savo svajonę tapti Europos savanorių tarnybos dalimi ir išvykau į Italiją, ten visus metus dirbau įvairiuose neįgaliųjų centruose, daugiausia dalyvaudama bei organizuodama  teatro bei fotografijos užsiėmimus.

 

„A.C. Patrioje“ esu atsakinga už jaunų lietuvių informavimą apie ESK programos teikiamas galimybes, padedu jiems ieškoti priimančių organizacijų bei projektų. Taip pat esu mentorė ESK savanoriams, atvykstantiems iš užsienio.

 

„Mūsų susikurtos ribos neapsaugo mūsų, o izoliuoja.“- Anonimas

 

Kviečiu visus, pasiryžusius peržengti savo konforto ribas, išmokti naujovių ir praplėsti akiratį savanoriaujant užsienyje kreiptis į mane!

 

Indrė