LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Testimonials

Tos kelios dienos Kulautuvoje ir buvo pirmasis, netikėtas lūkestis is EVS. Minejau, jog is mūsų pasirinktos programos Gruzijoje as tikiuosi "kitokų" edukacinių patircių. Mūsų susitikimas Kulautuvoje man buvo pirmasis toks ekstensyvus susidūrimas su neformaliu ugdymu. Jis man paliko ryskų įspudį, naujai suvokiau neišnaudotus komunikacinius kanalus (formalesnės) edukacijos platybėse. Žodziu, trumpai - man asmeniskai ši patirtis labai naudinga ir labai laiku, ir viskas buvo šaunu ;)                       Savanoris Vaidas apie pasiruošimo Europos savanorių tarnybai seminarą

A.C. Patria yra ta organizacija, apie kurią visada pagalvoju pirmiausiai, kai prisireikia pagalbos organizuojant vaikų vasaros poilsį.  A.C. Patria gali padėti viskuo: atsiųsti savanorių, paskolinti miegmaišių ar palapinių ar tiesiog pasikviesti keletą vaikų į vasaros stovyklą. Mūsų vaikai taip pat labai džiaugiasi lankydamiesi  ,,Vartuose”. Be to jau keletas jaunų žmonių, išėjusių iš mūsų globos namų ,pasinaudojo Įgalinimo būstu. Su Patrijos jaunimu smagu ir bendrauti ir bendradarbiauti. Atsakingi, rūpestingi, kompetetingi,išradingi, žodžiu tikri šaunuoliai. Ačiū Jums ir didžiausios  sėkmės vykdant ir vystant Jūsų projekto veiklas.

 

Kauno vaikų globos namų ,,Atžalynas” socialinė pedagogė Birutė Stankutė.

Su tokiais partneriais verta bendradarbiauti, nes jie niekada nepaves!
Esame dėkingi A.C.Patria už vaisingą ilgametį bedradarbiavimą.Bendradarbiavimas su A.C.Patria mūsų įstaigai yra naudingas įvairiais aspektais: savanoriai ateina jau parengti darbui,- įstaigai nereikia papildomai investuoti ieškant savanorių ir juos rengti bei motyvuoti  konkrečiam darbui, iškilus problemoms jos sprendžiamos nedelsiant abipusiu supratimu ir susitarimu,  mus tenkina A.C.Patria atvirumas mūsų įstaigos poreikiams ir pageidavimams, - todėl į mūsų staiga pilnai pasitiki A.C.Patria.

                                                Olga Kazlienė, Senamiesčio vaikų dienos centro direktorė
 
 

Patria - puiki organizacija, kurioje dirba nuostabus jauni žmonės, visada pilni nauju idėjų, turintys daug energijos ir noro padėti kitam. Norime pasakyti didelį ir nuoširdų Ačiū Patrios savanoriams, iš kurių sulaukiam daug pagalbos, gerų minčių ir idėjų dirbdami su socialines rizikos vaikais. 

 

Labdaros ir paramos fondo „Tavo galimybė“ direktorius Haris Urvinis

Linkiu sėkmės įgyvendinant savo idėjas ir jas realizuojant veiklose. Mano patyrimuose jus įsimenu kaip efektyvią, energingą, kūrybingą bendruomenę, apjungiančią  įvairius jaunimo sluoksnius ir veikiančią kaip mediatorius tarp jaunimo ir visos visuomenės.


                                Dr. Laima Sapežinskienė (socialiniai mokslai, organizacijų sociologija)

 

 

A.C.Patria su "Vartais" - šauni vieta Socialinio darbo studentams susipažinti su gerai organizuojamu užimtumu miesto jaunimui; atėję į "Vartus" studentai sake, jog jautėsi lyg savi:)

 

                                 Kolpingo kolegijos Psichologijos dalykų dėstytoja Ineta Ruškuvienė

"Norėjau padėkoti visai Mūsų buvusiai grupei (ir galinčiai išlikti) už smagiai praleistą laiką per šį mėnesį, kad ir kiek jo buvo nedaug. Be to, Mūsų koordinatorėms - Almanei ir Betinai. Didelis ačiū už organizacinę veiklą ir krypties nurodymą. Nepasimeskim!!!
Galiu drąsiai sakyti, Savanoriavimas - jėga!!! Pasiliksiu "Carite" ir norėtųsi išlikti arti Patria kolektyvo. Smagu, turininga, gera, kitaip tariant įvairiapusiška atgaiva, bendrauti su seneliais. Jie turi  tiek visko papasakoti: pradedant nuo anūkų Amerikoj, baigiant lokalinėm naujienom. Gi kiekvienas/a iš Mūsų būsim diedukais ar garbingo amžiaus poniom, norėsis ir kad ir mums skirtų dėmesio.
P.s. vertinkit, ką turit aplink save.

 

Matas Toliušis (vietinės savanorystės programos savanoris)